Kurumsal

Hakkımızda

VİBER Endüstriyel mutfak sektöründe, yılların vermiş olduğu deneyimi teknolojiyle birleştirerek siz müşterilerine yenilikçi ve zarif ürünler sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Ar-ge çalışmalarına büyük önem veren VİBER, alanında uzman mühendisleri bünyesinde barındırarak yenilikçi ürünler sunmak amacıyla büyük yatırımlar yapmaktadır. Şeflerin ihtiyaçları gözetilerek yapılan geliştirme faaliyetlerinde, şefler adına mutfakta bütün ayrıntılar düşünülmektedir. Bunun yanında ürünlerdeki şık ve ergonomik tasarım mutfaklarınıza pratikliğin yanında estetik bir görünüm kazandırmaktadır.

VİBER kurulduğu kısa süre içerisinde ürünleri ile sektör büyükleri arasında yerini almıştır. Gelecekle ilgili hedeflerinde ürün çeşitliliğini arttırarak son teknolojik imkânlarla kusursuz kalitede ürünler üretmeyi kendine ilke edinmiştir.

Müşteri memnuniyeti her zaman hedeflerinin odak noktasına koyan VİBERHD, üretimden satış ve hizmete kadar müşterilerine üst düzey hizmet sunmayı, müşterileriyle birlikte büyüyerek endüstriyel mutfak sektöründe aranan marka haline gelmeyi kendine hedef edinmiştir.

VİBER ürünlerinin kalitesi belgelenmiştir. Son teknolojik sistemlerin kullanıldığı üretim aşamasında, müşteri memnuniyeti adına her şey düşünülmüştür. Ürünlerimiz müşterilere sunduğu faydaların yanı sıra ergonomik tasarım ile mutfaklarınızdaki şıklığı en iyi şekilde yansıtmaktadır.

ÜRETİM FOTO GALERİ

TANITIM FİLMİ

Facebook Link to Facebook Email Email Twitter Link to Twitter Google Plus Link to Google Plus